آتلیه عکاسی حیوانات خانگی شیراز / عکاسی از حیوانات در شیراز / عکاسی سگ و گربه در شیراز / عکاس حیوانات خانگی

آتلیه عکاسی حیوانات خانگی شیراز / عکاسی از حیوانات در شیراز / عکاسی سگ و گربه در شیراز / عکاس حیوانات خانگی

عکاسی سگ و گربه شیراز

ما شرایط عکاسی حرفا ای حیوانات با دوربین های پیشرفته را فراهم آمورده ایم

در جایی امن و مناسب برای حیوانات خانگی

محیطی زیبا و پر نشاط که حیوان خانگی شما آن را دوست خواهد داشت

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره زیر تماس بگیرید

09179295025

لحظات زیبای خود با حیوان خانگیتان را ثبت و ماندگار کنید

ما در عملی کردن این کار در کنار شما هستیم

تخصصی و با قدرت

افزایش فرهنگ نگهداری از حیوانات خانگی در شهر های ایران از جمله شیراز سبب شده تا مراکز مختلف و مرتبط با رفع نیازهای این حیوانات دوست داشتنی نیز در شیراز ایجاد شوند. کلینیک های دامپزشکی مراکزی هستند که می تواندد به نیاز های حیوانات در زمینه های مختلف پاسخ دهند.

افرادی که از حیوانات انگی نگهداری می کنند، حیوان خانگی خود را مانند فرزندان خود دوست دارند و تمام تلاش خود را برای ساختن زندگی زیبا و با نشاط برای حیوان زیبای خود به کار می گیرند. این افراد دوست دارند لحظات زیبای زندگی حیوان خانگی خود را به صورت عکس و فیلم ثبت کنند.

شاید در حال حاضر با توجه به فرهنگ عمومی جامعه امکان عکس و فیلم و برداری در آتلیه های معمولی موجود در سطح شیراز برای حیوانات خانگی مانند سگ و گربه، وجود نداشته باشد! اما مراکزی هم وجود دارند که خدمات عکاسی و فیلم برداری از حیوانات را ارائه دهند.

عکاسی از حیوانات با عکاسی از انسان متفاوت بوده و کار دشوارتری می باشد و از این رو نیازمند عکاسی حرفه ای و تخصصی حیوانات می باشد.

برای آگاهی از هزینه های عکاسی از سگ و گربه در شیراز و آدرس آتلیه عکاسی سگ و گربه در شیراز، با پت یو تماس بگیرید.

نکاتی که برای عکاسی از حیوانات خانگی باید آنها را رعایت کرد:
نکاتی که برای عکاسی از حیوانات خانگی باید آنها را رعایت کرد:

امروزه حیوانات خانگی نقش مهمی را در زندگی بسیاری از خانواده‌ها بازی می‌کنند؛ پس جای تعجب نیست که عکاسی از حیوانات خانگی از همیشه بیشتر مورد توجه قرار گرفته باشد. برخی از حیوانات تحمل اندکی دارند یا اصلا صبور نیستند. به همین دلیل نمی‌توانید آنها را ثابت پیدا کنید و از آنها عکس بگیرید. پس بهتر است از خلاقیت خود استفاده کنید و تصادفی‌ترین (و در عین حال جالب‌ترین) عکس ها را بگیرید.

شخصیت حیوان را بشناس و بعد سراغ عکس گرفتن از حیوان برو

اگر بتوانید شخصیت حیوان خود را در تصویر جای دهید، عکاسی از حیوانات خانگی معنای عمیق‌تری پیدا می‌کند. ایده‌ی خوبی است که حیوانات را در حالت غالب و همیشگی خود یا در یک حالت لذت بخش مثل خمیازه کشیدن، روی کاناپه، کنار شومینه یا در حال گرفتن یک بشقاب پرنده (Frisbee) ثبت کنید.

 در عکاسی از حیوانات خانگی حرکات را ثبت کن

عکاسی از حیوانات در حال بازی کردن ایده مناسبی است که تصاویر جذابی از آنها با در نظر گرفتن شخصیتشان تهیه کنید. از آنجا که اکثر حیوانات به سرعت حرکت می‌کنند و برای این که مطمئن شوید عکس شما تار (بلور) نخواهد شد، حالت تصویر را به TV یا S (اولویت سرعت شاتر) تغییر دهید تا بتوانید نحوه ثبت کردن تصاویرتان را کنترل کنید.

 چشم‌های حیوان خانگی را هدف بگیر

در اوقات آرامش حیوان، مثلا بعد از خوردن غذا یا پس از زمان خواب، برای گرفتن عکس های جذاب و تاثیرگذار، کمی بیشتر به حیوان نزدیک شوید.

  از افراد استفاده کن

یک عکس پرتره از حیوان به تنهایی یا همراه با صاحبش را می‌توان به صورت یک عکس کلاسیک دید. برای این که حواس حیوان پرت نشود، فلاش نزنید و به جای آن از نور طبیعی محیط بیرون استفاده کنید.

 با حیوان هم قد شو

دراز کشیدن روی زمین و هم قد شدن با خود حیوان، فرصت خوبی را برای تهیه تصاویر جذاب و همچنان طبیعی در اختیار عکاس قرار خواهد داد. دراز کشیدن روی زمین معمولا مانع از این می‌شود که بتوانید از سه پایه استفاده کنید، در نتیجه بهتر است که برای تهیه تصویر از کیف دوربین یا یک کتاب قطور استفاده کنید و به منظور کاهش لرزش دوربین نیز قبل از گرفتن عکس یک بار نفس عمیق بکشید.

در زمان عکس گرفتن از حیوانات خانگی از فلاش استفاده نکن

دلایل زیادی برای فلاش نزدن در هنگام گرفتن عکس از حیوانات وجود دارد. به عنوان مثال نور فلاش می‌تواند موجب از بین رفتن طاقت حیوانات کوچک شود. همچنین می‌تواند آنها را بترساند یا عصبی کند و باعث شود که قایم شوند.

آتلیه عکاسی حیوانات خانگی شیراز / عکاسی از حیوانات در شیراز / عکاسی سگ و گربه در شیراز / عکاس حیوانات خانگی / هزینه عکاسی از حیوانات خانگی

برای کسب مشاوره رایگان دامپزشکی و صحبت با دامپزشکان متخصص با شماره 09179295025 تماس بگیرید.

, , , , , , , , ,
نوشته‌های پیشین
دامپزشکی بلوار مدرس شیراز | کلینیک دامپزشکی مدرس شیراز
نوشته‌ی بعدی
عقیم سازی خرگوش شیراز / عقیم کردن خرگوش نر و ماده شیراز / هزینه عقیم سازی خرگوش در شیراز

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست