دامپزشکی بلوار مدرس شیراز | کلینیک دامپزشکی مدرس شیراز

دامپزشکی بلوار مدرس شیراز | کلینیک دامپزشکی مدرس شیراز | درمانگاه حیوانات خانگی در بلوار مدرس شیراز | بیمارستان دامپزشکی مدرس

کلینیک دامپزشکی شیراز همواره آماده خدمت رسانی به صاحبین حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه و انواع پرندگان زینتی در شرق شیراز و بلوار مدرس شیراز می باشد. در این مرکز دامپزشکی خدمات تخصصی دامپزشکی ارائه می گردد. بخش های مختلفی در کلینیک دامپزشکی مدرس شیراز طراحی و ایجاد شده است که  در ادامه در ارتباط با آنها بیشتر توضیح می دهیم.

دامپزشکی بلوار مدرس شیراز بلوار نصر کلبه معالی آباد ملاصدرا عفیف آباد بلوار جمهوری بلوار پاسداران شیراز

یک گزینه ایده آل در انتخاب کردن در هر زمینه ای، مشورت کردن با فردی متخصص در آن زمینه است. این گزینه زمانی ایده آل تر می شود که به صورت رایگان در اختیار شما قرار بگیرد

ما درکلینیک دامپزشکی شیراز شرایطی را فراهم آورده ایم تا شما بتوانید به راحتی و به طور مستقیم با دامپزشک متخصص صحبت کنید و سوالات خود را پرسیده و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای به بهترین جواب ها برسید

برای بهرمندی از این شرایط ویژه کافیست با شماره زیر تماس بگیرید

مطمئن باشید که یک دامپزشک متخصص با شما صحبت خواهد کرد

09179295025

بلوار مدرس شیراز یکی از قدیمی ترین و استاندارد ترین بلوارها و خیابلان های شاخته شده در شهر شیراز است. در خیابان مدرس شیراز مراکز تجاری و خدماتی مختلفی واقع شده اند که کلینیک های دامپزشکی نیز از جمله آنها به حساب می آیند. خدمات و مشاوره های دامپزشکی کلینیک دامپزشکی شیراز زمان و مکان نمی شناسد. ما به صورت شبانه روزی در خدمت صاحیبین حیوانات خانگی هستیم تا بهترین خدمات دامپزشکی را برای آنها فراهم کنیم.

بخش رادیولوژی کلینیک دامپزشکی بلوار مدرس شیراز

تصویر برداری به کمک اشعه ایکس یا همان تصاویر رادیولوژی یکی از ابزارهای کمک تشخیصی برای تشخیص دقیق بیماری حیوانات می باشد. تصاویر رادیولوژی می توانند در تشخیص ضایعات استخوانی و مفاصل بدن سگ و گربه مانند انواع شکستگی ها و یا در رفتگی در این حیوانات کمک کننده باشند. اگر سگ و گربه شما از ارتفاع سقوط کرده و یا تصادف کرده باشد حتما دامپزشک برای او عکس رادیولوژی را در نظر خواهد گرفت. چرا که بدون گرفتن عکس رادیولوژی نمی توان به تشخیص قطعی در مورد آسیب های احتمالی به سیستم اسکلتی بدن و اندام های داخلی رسید. پارگی دیافراگم و ورود ساختارهای حفره شکمی مانند روده و معده به داخل قفسه سینه یکی از اتفاقات رایج در زمان سقوط از ارتفاع یا تصادف سگ ها و گربه ها است. که این ضایعه به راحتی به کمک گرفتن عکس ردیولوژی امکان پذیر است. در کلینیک دامپزشکی بلوار مدرس شیراز دستگاه های مجهز رادیولوژی برای این کار تهیه شده است که تحت نظارت دامپزشک متخصص این مجموعه بهترین نتیجه را در تشخیص دقیق شکستگی ها و …. به وجود می آورد.

بخش سونوگرافی کلینیک دامپزشکی بلوار مدرس شیراز

سونوگرافی نیز همانند رادیوگرافی یکی از ابزارهای کمک تشخیصی بسیار کاربردی و مفید در علم دامپزشکی و پزشکی به حساب می آید که دامپزشک را در تشخیص دقیق بیماری یاری میکند. علاوه بر این سونوگرافی دامپزشکی در تشخیص آبستنی و سلامت توله ها و بچه گربه ها در سنین مختلف در رحم سگ و گربه بسیار کمک کننده است. در دامپزشکی بلوار مدرس شیراز تشخیص آبستنی سگ و گربه توسط دامپزشک متخصص و به کمک دستگاه سونوگرافی پیشرفته انجام می گیرد. به کمک سونوگرافی می توان سن تقریبی جنین را تشخیص داد و زمان زایمان سگ و گربه را نیز پیش بینی کرد.

بخش جراحی کلینیک دامپزشکی بلوار مدرس شیراز

در این بخش انواع جراحی های سگ و گربه و پرندگان زینتی از جراحی های ساده گرفته تا جراحی های پیشرفته و انواع جراحی های ارتوپدی انجام می شود. عقیم سازی سگ ماده و نر و همچنین عقیم سازی گربه نر و ماده از جمله جراحی های رایج در بخش جراحی دامپزشکی مدرس شیراز هستند. علاوه بر مهارت جراح، بیهوشی حیوان در طول جراحی نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. استفاده از دستگاه های پیشرفته بیهوشی می توانند خطرات احتمالی این امر را برای حیوان کاهش دهد. ریکاوری حیوانات و بازگشت از بیهوشی پس از جراحی و مانیتور کردن آنها نیز اهمیت ویژه ای دارد که همگی توسط پرسنل کلینیک دامپزشکی شیراز به خوبی اجرا می شود.

تلفن کلینیک دامپزشکی شیراز

بخش داخلی کلینیک دامپزشکی بلوار مدرس شیراز

تشخیص و درمان انواع بیماری های سگ، گربه، پرندگان، خرگوش، همستر و …. | سرم درمانی و تجویز مایعات وریدی | واکسیناسیون حیوانات خانگی: واکسن هاری سگ و گربه واکسن چندگانه سگ و واکسن سه گانه گربه | درمان ضد انگلی با استفاده از داروهای خوراکی به صورت قرص و داروهای تزریقی به تزریق زیر جلدی | از حمله اقداماتی هستند که در بخش داخلی کلینیک دامپزشکی شیراز برای حیوان زیبای شما انجام می شوند.

درمان ضد انگلی سگ و گربه خود را باید بسیار جدی بگیرید و به طور منظم و طبق نظر دامپزشک به کلینیک دامپزشکی در بلوار مدرس مراجعه کرده تا اقدامات مورد نیاز برای حیوان دوست داشتنی شما انجام شود. چراکه برخی از انگل های گوارشی در سگ و گربه با انسان مشترک هستند و در صورت بهداشت ضعیف می توانند به شما و سایر افراد خانواده منتقل شوند. علاوه بر این این انگل ها سلامتی خود حیوان را نیز به خطر می اندازند.

واکسیناسیون نیز به عنوان روشی مناسب برای پیشگیری از بیماری های مهم در سگ و گربه امری ضروری می باشد. با اناجام به موقع واکسیناسیون سگ خود می توانید از ابتلای او به بیماری های مهم و کشنده ای مانند دیستمپر سگ و یا پاروا ویروس س جلوگیری کنید. در صورتی که سگ شما در سن مناسب واکسینه نشده باشد پتانسیل بسیار بالای برای مبتلا شدن به این بیماری ها را دارد. که در صورت درگیری سگ شما هزینه درمان بسیار بالا بوده و در عین حال گاهی اوقات درمان نیز جواب نداده و بیماری سبب تلف شدن حیوان می شود.  

مشاوره-تغذیه-سگ-شیراز
, , , , , , , , ,
نوشته‌های پیشین
دامپزشکی ارم شیراز درمانگاه دامپزشکی در بلوار ارم شیراز کلینیک حیوانات خیابان ارم شیراز
نوشته‌ی بعدی
آتلیه عکاسی حیوانات خانگی شیراز / عکاسی از حیوانات در شیراز / عکاسی سگ و گربه در شیراز / عکاس حیوانات خانگی

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست