سونوگرافی سگ شیراز / سونوگرافی حیوانات خانگی شیراز / سونوگرافی گربه شیراز

سونوگرافی سگ شیراز / سونوگرافی حیوانات خانگی شیراز

سونوگرافی حیوانات شیراز

سونوگرافی سگ شیراز / سونوگرافی گربه شیراز / سونوگرافی خرگوش شیراز /  سونوگرافی طوطی / سونوگرافی اسب  شیراز / سونوگرافی گاو / سونوگرافی خوکچه هندی / سونوگرافی آبستنی گربه / سونوگرافی آبستنی سگ در شیراز / تشخیص آبستنی سگ با سونوگرافی / تشخیص آبستنی گربه با سونوگرافی / هزینه سونوگرافی سگ و گربه / محل انجام سونوگرافی سگ در شیراز

مرکز تخصصی سونوگرافی حیوانات خانگی در شیراز

برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید

09179295025

شما می توانید با ما تماس بگیرید و تمامی سوالات خود در ارتباط با انجام سونوگرافی در سگ و سونوگرافی در گربه و اسب و سایر حیوانات را از دامپزشکان ما بپرسید. دامپزشکان متخصص کا همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. شماره تماس پت یو: 09179295025

سونوگرافی حیوانات چیست؟ سونوگرافی سگ به چه معناست؟ سونوگرافی در گربه چه معنایی دارد؟

سونوگرافی حیوانات خانگی مانند سونوگرافی سگ، سونوگرافی گربه، سونوگرافی اسب، سونوگرافی خرگوش، سونوگرافی پرندگان و … یک شکل از تصویربرداری است که اجازه می دهد تا ما در داخل بدن حیوان خانگی خود بدون جراحی نگاه کنیم. این یک تکنیک کاملا غیر تهاجمی است. دستگاه سونوگرافی امواج صوتی را به بدن حیوان خانگی خود می فرستد، برای اکوها گوش می دهد و پژواک ها تصویری از آنچه در داخل حیوانات خانگی شما اتفاق می افتد را تشکیل می دهد.. سونوگرافی می تواند به ما اطلاعات مربوط به ارگان ها در شکم، سینه، قلب و چشم را بدهد.

اسکن سونوگرافی یک روش بدون درد است که با استفاده از امواج صوتی فرکانس بالا (غیر قابل شنیدن برای انسان) برای تولید تصاویر ساختاری درون بدن است. هنگامی که امواج صوتی به بدن هدف می گیرند، بعضی از آنها توسط بافت های بدن جذب می شوند و دیگران گهگاه به عقب می روند. امواج صوتی که به عقب بر می گردند توسط دستگاه فراصوت اندازه گیری می شوند و به یک تصویر از یک منطقه خاص بدن تبدیل می شوند.

چه زمانی لازم است از سونوگرافی برای حیوانات خانگی کمک بگیریم؟ دلایل سونوگرافی سگ؟ دلایل سونوگرافی گربه؟ چرا نیاز است سگ و گربه سونوگرافی شوند؟ دلایل سونوگرافی اسب؟

اولتراسونوگرافی برای بررسی اندامهای نرم و مایع مانند کبد، کلیه، مثانه و قلب مفید است. برای بررسی ساختارهای معدنی (مانند استخوان) و یا ارگانهای پر از هوا (مانند ریه ها) کمتر برای آن مفید است.

سونوگرافی یک تکنیک کمک تشخیصی در تشخیص بیماری های سگ و گربه و سایر حیوانات خانگی است. زمانی که از راه های رایج نمی توانیم به تشخیص دقیق بیماری و مشکل حیوانات خانگی پی ببریم، یکی از روش های مفید که به ما در این زمینه کمک زیادی می کند، انجام سوموگرافی سگ و سونوگرافی گربه است.

با استفاده از سونوگرافی می توان تصویری از اندام های داخلی بدن را مشاهده کرد تغییرات احتمالی در ساختار آنها را تشخیص داد. سونوگرافی سگ در زمان آبستنی سگ نیز کمک زیادی به دامپزشک می کند. دامپزشک می تواند با استفاده از سونوگرافی در سگ و سونوگرافی در گربه، زنده بودن بچه گربه و توله سگ ها را تشخیص دهد و به طور تقریبی تعداد آنها را نیز تشخیص دهد.

سونوگرافی سگ و سونوگرافی گربه در زمان ابتلای این حیوانات به بیماری های توموری نیز کمک کننده است و در تشخیص این بیماری ها به کمک دامپزشک می آید.

سونوگرافی در اسب نیز کاربردهای زیادی داشته و یکی از رایج ترین کاربردهای سونوگرافی در اسب تشخیص ضایعات و آسیب های تاندنی در دست و پای اسب است که می توانند سبب اختلال حرکتی و ایجاد لنگش در اسب شوند.

سونوگرافی در حیوانات و سونوگرافی در سگ و گربه و اسب و… بسیار امن است و ممکن است به دلایلی انجام شود. سونوگرافی برای مواردی مانند ارزیابی کبد و کلیه و همچنین بارداری مناسب است. برای استخوان ها ایده آل نیست و امواج فراصوتی در قسمت هایی از بدن به خوبی کار نمی کنند که جابجایی هوا می تواند از عبور امواج صوتی از بدن عبور کند. سونوگرافی اطلاعات متنوعی از رادیوگرافی (اشعه ایکس) ارائه می دهد، اما این دو می توانند اطلاعات مکمل را فراهم کنند.

انجام سونوگرافی برای تشخیص آبستنی در سگ /  تشخیص آبستنی گربه با روش سونوگرافی /

همان طور که در انسان از سونوگرافی برای تشخیص آبستنی استفاده می شود، برای تشخیص و تایید آبستنی در سگ و گربه و اسب و سایر حیوانات خانگی نیز می توان از سونوگرافی حیوانات استفاده کرد. با سونوگرافی می توان از زنده و سالم بودن بچه گربه و توله سگ ها اطمینان حاصل کرد. برای تشخیص تعداد نوزادان سونوگرافی به اندازه رادیوگرافی کارایی ندارد. مرکز تخصصصی سونوگرافی سگ و گربه و سایر حیوانات خانگی آماده ارایه خدمات سونوگرافی به صاحب حیوانات زیبا و دوست داشتنی است.

تشخیص آبستنی سگ با سونوگرافی : 35_21 روز پس از جفت گیری انجام می شود(البته قبل از 21 روز هم گزارش شده است). شمارش جنین ها در سونوگرافی سخت است. رادیوگرافی نسبت به سونوگرافی ارجحیت دارد(در سنی که استخوان های جنین ها شکل گرفته است). اولین علامت آبستنی بزرگ شدن رحم است(این علامت غیر اختصاصی است). اولین علامت قابل اعتماد، مشاهده بلاستوسیست است(ان اکو، قطر آن چند میلی متر و دیواره نازک و هایپر اکو دارد). فعالیت قلب از روز 25-23 بعد از LH Surge قابل تشخیص است. حرکات جنینی هم از روز 35 آبستنی قابل مشاهده است. جذب جنین پیش از روز 25 آبستنی (مایعات جنینی هایپواکو و حاوی ذرات اکوژن) و سقط جنین بعد از روز 35 آبستنی رخ می‌دهد (علائم سونوگرافی آبستنی از بین می رود).

تشخیص مشکلات و بیماری های پروستات در سگ و گربه با کمک سونوگرافی دامپزشکی امکان پذیر است. به طور مشابه تشخیص تومورها و ضایعات و بیماری های کلیه، کبد، طحال، معده و …. در حیوانات خانگی مانند سگ و گربه نیز به کمک سونوگرافی حیوانات خانگی امکان پذیر است.

هزینه سونوگرافی سگ در شیراز چقدر است؟ قیمت سونوگرافی گربه؟ قیمت سونوگرافی در اسب؟ هزینه انجام سونوگرافی در حیوانات؟

اگر در شهر زیبای شیراز زندگی می کنید و صاحب یک سگ یا گربه زیبا هستید و یا یک اسب اصیل و زیبا دارید و می خواهید برای تشخیص آبستنی یا بیماری حیوان خانگی خود از تکنیک سونوگرافی در حیوانات استفاده کنید و می خواهید بدانید هزینه انجام سونوگرافی در سگ و گربه و سایر حیوانات در شیراز به چه صورت است، کافیست با ما تماس بگیرید.

برای آگاهی از قیمت و هزینه انجام سونوگرافی در سگ، گربه، اسب و …. با شماره 09179295025  تماس بگیرید.

محل انجام سونوگرافی حیوانات در شیراز / آدرس سونوگرافی حیوانات کجاست؟ مرکز سونوگرافی سگ و گربه در شیراز کجاست؟

اگر به دنبال آدرس مرکزی تخصصی و معتبر برای انجام سونوگرافی تشخیصی در حیوان خانگی خود هستید و می خواهید سونوگرافی سگ و گربه شما توسط دامپزشک متخصص در زمینه سونوگرافی حیوانات انجام شود، با ما تماس بگیرد. دامپزشکان ما به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد و به تمام سوالات شما در ارتباط با سونوگرافی در حیوانات پاسخ خواهند داد.

در زیر فیلمی از سونوگرافی طبیعی آبستنی در سگ را برای شما قرار داده ایم. با کلیک بر روی لینک مربوطه می توانید فیلم را مشاهده کنید.

سونوگرافی سگ شیراز / سونوگرافی گربه شیراز / سونوگرافی خرگوش شیراز /  سونوگرافی طوطی / سونوگرافی اسب  شیراز / سونوگرافی گاو / سونوگرافی خوکچه هندی / سونوگرافی آبستنی گربه / سونوگرافی آبستنی سگ در شیراز / تشخیص آبستنی سگ با سونوگرافی / تشخیص آبستنی گربه با سونوگرافی / هزینه سونوگرافی سگ و گربه / محل انجام سونوگرافی سگ در شیراز

اگر صاحب سگ زیبایی هستید و سگ دوست داشتنی شما آبستن شده است و شما قصد داری با انجام سونوگرافی سلامتی جنین های سگ خود را تایید کنید، کافیست با ما تماس بگیرید و از تخصصی ترین مراکز سونوگرافی سگ شیراز نوبت رزرو کنید. شماره تماس برای رزرو نوبت سونوگرافی سگ شیراز: 09179295025

, , , , ,
نوشته‌های پیشین
شستن سگ و حمام کردن سگ / شستن سگ در شیراز
نوشته‌ی بعدی
تغذیه سگ – نکات و اصول کلیدی در ارتباط با تغذیه سگ

Related Posts

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست