فروش همستر در شیراز / قیمت همستر / مراکز فروش همستر در شیراز / فروشگاه حیوانات شیراز / خرید همستر در شیراز / خرید همستر در استان فارس / فروش همستر با شناسنامه در شیراز / فروش همستر تحت نظر دکتر دامپزشک در شیراز / آدرس محل خرید همستر در شیراز /

فروش همستر در شیراز

فروش همستر در شیراز / قیمت همستر / مراکز فروش همستر در شیراز / فروشگاه حیوانات شیراز / خرید همستر در شیراز / خرید همستر در استان فارس / فروش همستر با شناسنامه در شیراز / فروش همستر تحت نظر دکتر دامپزشک در شیراز / آدرس محل خرید همستر در شیراز / همه چیز در ارتباط با همستر / غذای همستر چیست؟ / همستر خود را چگونه و کجا نگه دارید / مزایا و محاسن نگهداری از همستر در خانه / دکتر دامپزشک همستر در شیراز / خرید غذای همستر در شیراز / خرید قفس همستر در شیراز / دکتر دامپزشک همستر در شیراز / کلینیک دامپزشکی همستر وجوندگان شیراز / درمان بیماری های همستر در شیراز

مراکز خرید و فروش همستر در شیراز

اگر به دنبال خرید یک همستر زیبا در شیراز هستید و می خواهید همستر مورد نظر خود را از محلی معتبر خریداری کنید و به دنبال محل خرید همستر در شیراز می گردید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای خرید همستر به کلینیک های دامپزشکی معتبر در شیراز مراجعه کنید و خرید همستر خود را تحت نظارت دامپزشک متخصص جوندگان و همستر انجام دهید تا دامپزشک در زمان خرید سلامتی همستر شما را تایید کند

دامپزشکان متخصص ما می توانند به خوبی شما را در زمینه خرید همستر راهنمایی کنند و نکات ضروری که باید در زمان خرید همستر مد نظر قرار دهید را به شما بگویند

شما می توانید قبل از مراجعه حضوری برای خرید همستر در شیراز با ما تماس بگیرید

دامپزشکان ما با شما صحبت خواهد کرد 

از مشاوره رایگان ما بهرمند خواهید شد 

اطلاعات خود را در زمینه همستر افزایش خواهید داد

دامپزشکان ما بهترین ها را به شما پیشنهاد خواهند کرد 

برای کسب مشاوره رایگان در ارتباط با خرید همستر در شیراز و یا درمان بیماری های همستر

با ما تماس بگیرید 

شماره تماس برای برقراری ارتباط با دامپزشکان پت یو

09179295025

قیمت همستر در شیراز قیمت خرید و فروش همستر در شیراز

اگر شما قصد خریداری همستر را دارید واضح است که باید در مورد همستر و نیازهای همستر و تغذیه همستر اطلاعات کسب کنید

هرآنچه نیاز است که شما در ارتباط با همستر و نحوه نگهداری همستر در خانه بدانید در مطالب زیر آورده شده است

همستر از خانواده جوندگان می باشد و دارای رنگ های متنوع و زیبایی هستند ( همستر سفید / همستر قهوه ای / همستر طلایی / همستر سیاه و … ). همستر از نظر اندازه کوچک بوده و همین امر نگهداری از آن را آسان تر کرده است.

همستر را کجا باید نگهداری کرد؟ محل نگهداری همستر در خانه کجاست؟

خانه و محل نگهداری همستر شما می تواند یک شیشه جمع و جور مانند یک آکواریوم کوچک باشد و یا اینکه شما همستر خود را در داخل قفس های مخصوص همستر که از پت شاپ ها قابل خریداری هستند نگهداری کنید. قفس های همستر در سایزها و مدل های مختلف طراحی شده اند و برخی از آنها دارای محیط بازی برای همستر نیز هستند. شما باید زیر پای همستر خود را با خرده های چوب نجاری پر کنید تا بستر مناسبی در محل نگهداری همستر ایجاد شود. پیشنهاد ما این است که همستر خود را در قفس های مخصوصی که برای همستر ساخته شده اند نگهداری کنید. قفس های همستر را می توانید از پت شاپ ها و کلینیک های دامپزشکی خریداری کنید. اگر قصد خرید یک قفس استاندارد و زیبا را برای همستر کوچولو خود دارید، می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کرده و قفس همستر خود را از پت شاپ اینترنتی شیراز پت خریداری کنید.

همستر ها چه غذاهایی می خورند؟ به همستر خود چه غذایی بدهیم؟ غذای همستر چیست؟

از آنجا که همستر ها از خانواده جوندگان هستند، تغذیه آنها نیز همانند سایر جوندگان می باشد. برای انتخاب غذای مناسب برای همستر خود می توانید از غذاها و پلت های تجاری و مخصوص جوندگان و همستر لستفاده کنید که دارای تمامی مواد مورد نیاز بدن همستر شما هستند و یک جیره غذایی بالانس شده یا متعادل به حساب می آیند. پیشنهاد دیگر برای تغذیه همستر، استفاده از مواد غذایی موجود در خانه است. مواد غذایی باید به گونه ای انتخاب شوند که احتیاجات بدن همستر شما را برطرف کنند تا همستر زیبای شما دچار کمبود تغذیه ای نشود. به عنوان مثال از مواد غذایی مثل برنج، سیب زمینی، تخم مرغ و … می توانید برای تغذیه همستر خود استفاده کنید.

تعیین جنسیت همستر همستر نر و همستر ماده تفاوت همستر نر و ماده تشخیص جنسیت همستر

تشخیص جنسیت همستر و تشخیص جنس نر و ماده در همستر کار دشواری نبوده و از آنجا که بلوغ جنسی همستر به سرعت اتفاق می افتد، می توان در همان مراحل اولیه زندگی جنسیت همستر را تعیین کرد. همستر های نر از نظر ویژگی های ظاهری با همستر ماده تفاوت هایی دارند. همستر نر بدن کشیده تری نسبت به همستر ماده داره و در پشت خود و در دو سمت دم همستر نر بیضه ها به صورت بیرون زده و مشخص قابل دیدن هستند. در همستر های ماده نیز سوراخ دیگری ( واژن ) در نزدیک مقعد همستر مشاهده می شود.

همستر و تولید مثل آشنایی با تولید مثل همستر بچه دار شدن همستر

بارداری و بچه دار شدن در همستر ها مانند سایر جواندگان امری ساده بوده و یک همستر ماده می تواند چندین بار در طول سال آبستن شود و زایمان کند. طول دوره بارداری در همستر تقریبا 16 تا 21 روز می باشد و در هر باز زایمان معمولا 4 تا 8 بچه همستر متولد می شوند. رژیم غذایی همستر ماده ای که تازه زایمان کرده باید کیفیت بالایی داشته باشد و همستر ماده تازه زایمان کرده را باید در جای آرام و پاکیزه نگهداری کرد. بچه همسترهای متولد شده باید حدود 10 روز در کنار مادرشان باشند و نباید آنها را از همستر مادر جدا کرد. بچه همستر ها در ابتدا کر و کور متولد می شوند و در ادامه قدرت بینایی و شنوایی خود را کسب می کنند.

مزایا و محاسن نگهداری از همستر در خانه نگهداری از همستر در خانه، چرا؟؟ چرا باید یک همستر بخریم؟
  • 1- یکی از مهم ترین مزایای نگهداری از همستر به عنوان حیوان خانگی، کم خرج بودن این حیوانات کوچولو و دوست داشتنی است. همستر ها نسبت به سایر حیوانات خانگی کم خرج تر بوده و اگر شما قصد دارید با صرف هزینه کم یک حیوان خانگی را به جمع خانواده خود اضافه کنید، ما یک همستر زیبا را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

  • 2- نگهداری از همستر در خانه به نسبت سایر حیوانات خانگی مانند سگ و گربه و پرندگان زینتی، دردسرهای کمتری داشته و شما می توانید با فراهم کردن یک فضای بسیار کوچک در خانه یک همستر را خریداری و نگهداری کنید. همین امر سبب شده که همستر ها برای نگهداری در آپارتمان بسیار مناسب باشند و افراد آپارتمان نشینی که علاقه مند به نگهداری از حیونات در خانه هستند، میتوانند یک همستر زیبا را خریداری کرده و به خانه خود ببرند.

 

  • 3- همستر ها موجودات بی آزاری بوده و به دلیل اندازه کوچک دارای حمل و نقل راحتی می باشند. اگر شما قصد سفر دارید، دیگر نیازی به پیدا کردن شخص دیگری برای نگهداری از حیوان خانگی شما نسیت. چرا که شما می توانید دوست کوچولو خود را با خود به سفر ببرید.

 

  • 4- همستر ها نسبت به سایر حیوانات خانگی، به رسیدگی کمتری نیاز دارند و مشکلات بهداشتی آنها بسیار کمتر بوده و مدفوع یا ادرار آنها برای صاحب این موجودات زیبا چندان دردسر ساز نیست.

 

  • 5- همستر ها به دلیل سایز کوچک و بی آزار بودن، برای کودکان بسیار مناسب می باشند و می توانند دوست خوبی برای کودک دلبند شما به حساب بیایند.
فروش همستر در شیراز قیمت همستر در شیراز دامپزشک همستر در شیراز

قیمت همستر / هزینه خرید و نگهداری همستر/ قیمت خرید همستر در شیراز

برای آگاهی در ارتباط با قیمت انواع همستر و هزینه خریداری و نگهداری از همستر می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهرمند شوید. با ما تماس بگیرید تا علاوه بر مشاره رایگان دامپزشکان ما در ارتباط با خریداری همستر، از قیمت خرید انواع همستر در شیراز اطلاع پیدا کنید و با آگاهی کامل و خیال آسوده برای خرید همستر مورد نظر خود اقدام نمایید.

تلفن تماس ما

09179295025

آدرس محل خرید همستر در شیراز از کجا همستر بخریم؟ – آدرس کلینیک دامپزشکی برای خرید همستر در شیراز مرکز فروش معتبر همستر در شیراز کجاست؟

اگر به دنبال خرید یک همستر زیبا در شیراز هستید و می خواهید همستر مورد نظر خود را از محلی معتبر خریداری کنید و به دنبال محل خرید همستر در شیراز می گردید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای خرید همستر به کلینیک های دامپزشکی معتبر در شیراز مراجعه کنید و خرید همستر خود را تحت نظارت دامپزشک متخصص جوندگان و همستر انجام دهید تا دامپزشک در زمان خرید سلامتی همستر شما را تایید کند.

برای کسب مشاوره رایگان در ارتباط با خرید همستر در شیراز و یا درمان بیماری های همستر

با ما تماس بگیرید

شماره تماس برای برقراری ارتباط با دامپزشکان پت یو

09179295025

, , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشته‌های پیشین
واکسن سگ و گربه در شیراز قیمت واکسن هاری سگ در شیراز واکسن چندگانه سگ قیمت واکسن سگ و گربه در شیراز هزینه واکسیناسیون گربه در شیراز واکسن هاری و سه گانه گربه
نوشته‌ی بعدی
خرید و فروش حیوانات خانگی در شیراز

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست