واکسن سگ و گربه در شیراز قیمت واکسن هاری سگ در شیراز واکسن چندگانه سگ قیمت واکسن سگ و گربه در شیراز هزینه واکسیناسیون گربه در شیراز واکسن هاری و سه گانه گربه

واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز / واکسن سگ / واکسن گربه / قیمت واکسن سگ در شیراز / قیمت واکسن گربه در شیراز / برنامه واکسیناسیون سگ و گربه / آدرس کلینیک دامپزشکی در شیراز / آدرس محل واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز / واکسن هاری گربه / واکسن سه گانه گربه / واکسن دستمپر سگ در شیراز / واکسن پاروو ویروس سگ در شیراز / شیراز / کلینیک دامپزشکی شیراز

واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز قیمت واکسن سگ گربه شیراز

واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز / واکسن سگ / واکسن گربه / قیمت واکسن سگ در شیراز / قیمت واکسن گربه در شیراز / برنامه واکسیناسیون سگ و گربه / آدرس کلینیک دامپزشکی در شیراز / آدرس محل واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز / واکسن هاری گربه / واکسن سه گانه گربه / واکسن دستمپر سگ در شیراز / واکسن پاروو ویروس سگ در شیراز / شیراز / کلینیک دامپزشکی شیراز

مشاوره رایگان در ارتباط با واکسیناسیون سگ و گربه

پاسخ به سوالات شما توسط دامپزشکان متخصص

برنامه واکسیناسیون صحیح در سگ و گربه

واکسن های ضروری و غیرضروری سگ و گربه

آدرس مراکز واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز

هزینه و قیمت واکسن سگ و گربه

برای اطلاع از موارد بالا

کافیست با ما تماس بگیرید

تلفن تماس ما

09179295025

 

دامپزشکان متخصص پت یو در خدمت شما هستند تا بهترین ها را به شما و حیوان خانگی زیبای شما تقدیم کنند

برنامه واکسیناسیون سگ گربه شیراز

برنامه صحیح واکسیناسیون در سگ و گربه

برنامه واکسیناسیون سگ و گربه به چه صورت است؟ کی باید باید واکسن هاری سگ را تزریق کرد؟ زمان تجویز واکسن چندگانه سگ و گربه کدام است؟      

واکسیناسیون در سگ

واکسن های ضروری و غیر ضروری در سگ کدام اند؟ واکسن هاری سگ و واکسن چندگانه سگ را کی باید تزریق کرد؟ برای کدام بیماری سگ واکسن وجود دارد؟  

نکته مهم در ارتباط با برنامه واکسیناسیون سگ و گربه این است که بسته به منطقه جغرافیایی و شرایط محل از نظر میزان وقوع بیماری های مرتبط با سگ و گربه، برنامه واکسیناسیون برای سگ و گربه متفاوت است و این تفاوت هم در نوع واکسن های مصرفی و هم در زمان تجویز واکسن و تعداد دفعات تکرار واکسن سگ و گربه وجود دارد.

واکسن های رایج در سگ و گربه را می توان به دو دسته تقسیم کرد. یک دسته از واکسن های سگ و گربه جز واکسن های ضروری هستند که حتما باید برای سگ و گربه ای در هر نقطه از جهان تجویز شود. ( سگ و گربه های خانگی) این واکسن های ضروری و واکسن های اصلی سگ شامل این موارد می باشد:

واکسن دیستمپر سگ / واکسن هپاتیت سگ / واکسن پاراانفولانزا سگ / واکسن پاروویروس سگ / واکسن لارنگوتراکئیت عفونی سگ / واکسن هاری سگ

واکسن های گربه ضروری و الزامی که هر گربه ای باید این واکسن ها را دریافت کند شامل موارد زیر است:

واکسن کلسی ویروس گربه / واکسن هرپس ویروس گربه / واکسن پان لوکوپنی گربه / واکسن هاری گربه

واکسن های ضروری سگ و گربه همان طور که از اسمشان مشخص است باید برای هر سگ و گربه ای تجویز شوند. اگر شما نیز صاحب سگ یا گربه زیبایی هستید باید به فکر واکسیناسیون کوچولو خود باشد.

قیمت واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز قیمت واکسن هاری سگ قیمت واکسن چندگانه سگ در شیراز

اگر در شهر شیراز هستید و می خواهید برنامه واکسیناسیون سگ یا گربه خود را در کلینیک دامپزشکی تخصصی و زیر نظر دامپزشکان ماهر انجام دهید، همین حالا با ما تماس بگیرید

مشاوران ما تمام نکات لازم در ارتباط با واکسیناسیون سگ و گربه را برای شما توضیح خواهند داد

هر سوالی که در ارتباط با واکسیناسیون سگ و گربه دارید را از ما بپرسید

تا دامپزشکان ما به خوبی به سوال شما پاسخ دهند

شماره تماس ما

09179295025

واکسن های غیر اصلی که استفاده از آنها برای سگ و گربه انتخابی است. یعنی این واکسنها بنا بر صلاحدید دامپزشک بر اساس بیماری های شایع آن منطقه تزریق می شوند. برای مثال می توان به واکسن های زیر اشاره کرد:

واکسن لپتوسپیروز سگ / واکسن ایدز گربه

زمان تزریق واکسن در سگ 

2حالت وجود دارد:

سگ هایی که وقتی به کلینیک دامپزشکی مراجعه می کنند کمتر از 16 هفته یا 4 ماه سن دارند

سگ هایی که وقتی به دامپزشک آورده میشوند بیشتر از 16 هفته سن دارند


اگر شما سگی دارید که کمتر از 16 هفته سن دارد:

واکسن های الزامی (بجز هاری میبایست) اولین تزریقش در 6-8 هفتگی باشد وتزریق بعدی 9-11 هفتگی وبعدی 12-16 هفتگی انجام بگیرد. در نژاد های مستعد به پاررویروس مثل ژرمن شپرد و روتوایلر دوز چهارم بعد از اخرین واکسن نیز توصیه می شود. بنابراین تا پایان چهار ماهگی حداقل سه بار میباست واکسن های الزامی تکرار شوند. اگر ما بین این تزریقها وقفه بیفتد امکان ابتلا به بیماری وجود دارد.بعد از اخرین تزریق تا یکسال پس از آن تزریقی لازم نیست .یکسال بعد تزریق یاداوری یا همان بوسترانجام می شود.

اگر شما سگی دارید که بیشتر از 16 هفته سن دارد و تا حالا واکسن نخورده یا نمیدانید ایا واکسن خورده است :

در این شرایط سگ شما باید یک دوز واکسن چندگانه در زمان مراجعه دریافت کند و 3-4 هفته بعد نیز واکسن دوم را دریافت نماید و پس از آن تجویز واکسن چندگانه به صورت سالیانه تکرار خواهد شد.


نکته

بر روی بروشور واکسن ها توصیه شده که هر سال واکسیناسیون تمدیدشود.


نکته

واکسن کرونا ویروس جز واکسن های اختیاری است که برای مدتی نیز در ایران تزریق میشد. جالب است بدانید کتابهای مرجع دامپزشکی هیچ کدام تزریق این واکسن را پیشنهاد نمی کنند.


نکته

قبل ازاولین واکسیناسیون اصلی وتا 4-5 روز بعد ازان توله را بیرون نبریدویا با سگهای غریبه در ارتباط نگذارید.

واکسیناسیون در گربه

واکسن های ضروری گربه چه واکسن هایی هستند؟ واکسن های غیر ضروری گربه کدام اند؟ زمان واکسیناسیون گربه؟ چه موقع باید گربه خود را برای واکسیناسیون به کلینیک دامپزشک ببریم؟

همانند سگ واکسن های گربه نیز از نظر اهمیت به دو نوع تقسیم میشوند:

 1-واکسن های الزامی

 2-واکسن های اختیاری

واکسن های الزامی گربه شامل: / واکسن هرپس ویروس گربه / واکسن کلسی ویروس گربه / واکسن پان لوکوپنی گربه / واکسن هاری گربه

معمولا سه واکسن اول در یک ویال قرار دارند که به آن واکسن 3 گانه میگویند .

از واکسن های اختیاری در گربه میتوان به FeLV-FIV وکلامیدیا اشاره کرد.


  • اگر گربه ای که به دامپزشکی اورده میشود کمتر از 16 هفته(4 ماه) سن داشت می بایست ازسن 6 هفتگی واکسن 3 گانه تزریق و بعد از ان هر 3-4 هفته یکبار تا سن 16هفتگی تکرار شود.این یعنی تا سن 16 هفتگی به بچه گربه 3 بار واکسن 3 گانه تزریق شود.یکسال بعد از اخرین تزریق یک تزریق یاداوری وبعد ان هر سال یکبار تزریق انجام شود.

  • اگر گربه ای که به دامپزشکی اورده میشود بیشتر از 16 هفته سن داشت میبایست دو دوز واکسن 3گانه به فاصله 3-4 هفته تزریق و سپس یک سال بعد یک تزریق یاداوری وبعد ان هر سال یکبار دریافت کند.

  • هاری نیز میبایست درسن 12 هفتگی یکبار و بعد ان هر سال تزریق تکرار شود . وانگاه یادآور هر سال یکبار میشود.

منبع برنامه واکسیناسیون: سایت هزارطب

آدرس محل واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز

مزایا و محاسن واکسیناسیون سگ و گربه

چرا باید سگ و گربه را واکسینه کرد؟ دلیل تزریق واکسن در سگ و گربه چیست؟ اگر سگ و گربه را واکسن نزنیم چه اتفاقی می افتد؟

واکسیناسیون اصولی و به موقع و تحت نظارت دامپزشک متخصص، میتوان سلامتی سگ و گربه شما را تضمین کند و از ابتلای سگ و گربه شما به خیلی از بیماری های مهم و حتی کشنده در حیوانات جلوگیری کند. در واکسن ها میکروب ضعیف شده یا کشته شده عامل ایجاد کننده بیماری وجود دارد که پس از ورود به بدن سگ و گربه سیستم ایمنی سگ و گربه شما را فعال کرده و سبب می شود زمانی که میکروب اصلی وارد بدن حیوان خانگی شما شود، سیستم دفاعی آن از قبل آماده مقابله با میکروب باشد و میکروب را به سرعت از بین ببرد و به این طریق از ابتلای سگ یا گربه شما به بیماری جلوگیری کند.

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و هزینه های درمان می تواند تا چندین برابر بیشتر از هزینه های پیشگیری باشد. چه بسا با ابتلای سگ شما به بیماری خطرناکی مثل پاروو ویروس جان او نیز به خطر بیفتد و پاسخ به درمان اتفاق نیفتد.

واکسیناسیون سگ و گربه، کجا؟؟؟

آدرس مراکز واکسیناسیون سگ و گربه شیراز کلینیک دامپزشکی واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز محل تجویز واکسن سگ و گربه در شیراز؟

واکسیناسیون سگ و گربه باید در کلینیک های دامپزشکی معتبر وتخصصی و تحت نظارت دامپزشک آن کلینیک انجام شود. کینیک های مختلفی در شیراز وجود دارند که خدمات واکسیناسیون سگ و گربه را برای شما انجام می دهند. اما اگر به دنبال یک کلینیک دامپزشکی تخصصی سگ و گربه در شیراز هستید تا با خیال آسوده سگ و یا گربه خود را به آنجا برده و برنامه واکسیناسیون سگ و گربه خود را اجرا کنید، مشورت با افراد آگاه و متخصص در این زمینه می تواند بسیار به شما کمک کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید و با صرف کمترین هزینه ممکن از با کیفیت ترین خدمات دامپزشکی در شیراز بهرمند شوید.

شما می توانید قبل از مراجعه به کلینیک دامپزشکی، با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان دامپزشکان ما بهرمند شوید.

پس همین حالا با ما تماس بگیرید و با دامپزشکان ما صحبت کنید

09179295025

کلینیک دامپزشکی واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز

هزینه و قیمت واکسیناسیون سگ و گربه

قیمت واکسن هاری سگ در شیراز؟ قیمت واکسن چندگانه سگ ؟ قیمت واکسن سه گانه گربه ؟ قیمت واکسن هاری گربه در شیراز ؟ هزینه واکسیناسیون کامل سگ در شیراز؟ هزینه واکسیناسیون کامل گربه در شیراز ؟

برای آگاهی از هزینه و قیمت واکسیناسیون سگ و گربه در شیراز، با ما تماس بگیرد تا همکاران ما شما را اهنمایی کنند.

قیمت واکسیناسیون سگ در شیراز / قیمت واکسیناسیون گربه در شیراز / قیمت واکسن هاری سگ در شیراز / قیمت واکسن چندگانه سگ در شیراز / قیمت واکسن هاری گربه در شیراز / قیمت واکسن چندگانه گربه در شیراز

اگر می خواهید در ارتباط با واکسیناسیون سگ و گربه مطالب بیشتری بدانید و یا اگر میخواهید واکسیناسیون سگ و گربه خود را به طور صحیح و اصولی در کلینیک دامپزشکی تخصصی در شیراز انجام دهید، کافیست با ما تماس بگیرید. دامپزشکان متخصص ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشته‌های پیشین
جیره نویسی گاو در شیراز جیره نویسی گاو با کامپیوتر شیراز اهمیت جیره گاو جیره نویسی گاو با نرم افزار
نوشته‌ی بعدی
فروش همستر در شیراز / قیمت همستر / مراکز فروش همستر در شیراز / فروشگاه حیوانات شیراز / خرید همستر در شیراز / خرید همستر در استان فارس / فروش همستر با شناسنامه در شیراز / فروش همستر تحت نظر دکتر دامپزشک در شیراز / آدرس محل خرید همستر در شیراز /

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست