کلینیک های دامپزشکی شیراز | دامپزشکی شیراز | معرفی دامپزشکی های شیراز | کلینیک دامپزشکی

کلینیک های دامپزشکی شیراز را بهتر بشناسید

معرفی کلینیک های دامپزشکی شیراز | کلینیک دامپزشکی در شیراز | بیمارستان دامپزشکی شیراز | دامپزشکی شبانه روزی شیراز | دامپزشکی حیوانات خانگی در شیراز

 ما شما را با بهترین و تخصصی ترین کلینیک های دامپزشکی شیراز آشنا می کنیم. شما می توانید با خصوصیات و امکانات کلینیک های دامپزشکی شیراز آشنا شده و انتخاب هوشمندانه ای را از میان آنها داشته باشید. اگر صاحب سگ و گربه و یا یک پرنده زینتی زیبا هستید و در شیراز زندگی می کنید حتما اطلاعات این صفحه می تواند در انتخاب کلینیک دامپزشکی خوب در شیراز به شما کمک کند

کلینیک های دامپزشکی شیراز در مناطق مختلفی در این شهر زیبا واقع شده اند. برای اینکه شما از بین این کلینیک ها یکی را برای یردن سگ و گربه و یا پرنده زینتی خود انتخاب کنید، قاکتور های مختلفی دخیل هستند.زمانی که شما بیمار می شود با توجه به نوع بیماری و اندامی از بدن که درگیر بیماری شده است، به پزشک متخصص در همان زمینه مراجعه می کنید. در علم دامپزشکی و درمان بیماری حیوانات نیز دامپزشکان با تخصص های مختلف حضور دارند که شما باید با توجه به مشکل و بیماری به وجود آمده برای سگ، گربه، پرنده زینتی و یا خرگوش و همستر و … خود، بهترین کلینیک دامپزشک و دکتر دامپزشک در آن زمینه را انتخاب نمایید. مطلب گفته شده امری بدیعی بوده که بر هیچ کس پوشیده نست. اما نکته مهم این است که ما چگونه می توانیم در هر زمینه بهترین و متخصص ترین دامپزشک شیراز را انتخاب کنیم؟ تا با خیال راحت و با صرف وقت و هزینه منطقی و موثر به نتیجه ای مطلوب دست پیدا کنیم و مشکل و یا بیماری حیوان خانگی ما در کوتاه ترین زمان ممکن تشخیص داده شده و مورد درمان قرار گیرد؟ در چنین مواقعی مشورت گرفتن از فرد متخصص در زمینه مورد نظر می تواند بسیار کمک کننده باشد. در مرکز مشاوره دامپزشکی شیراز شرایطی فراهم امده است تا صاحبین حیوانات خانگی بتوانند به راحتی و با تماس تلفنی با دکتر دامپزشک صحبت کنند و سوالات خود را از او بپرسند.

در مرکز مشاوره دامپزشکی مستقر در کلینیک دامپزشکی شیراز شرایط فراهم شده تا صاحبین حیوانات خانگی بتوانند با دیدی مناسب اطلاعات مختلفی را در ارتباط با هر کلینیک دامپزشکی در شهر شیراز به دست آورده و سپس انتخاب ایده آلی از بین کلینیک های دامپزشکی شیراز داشته باشند. برای کسب مشاوره رایگان دامپزشکی با کلینیک دامپزشکی شیراز تماس بگیرید: 09175619012

 کلینیک دامپزشکی بلوار مدرس شیراز

بلوار مدرس شیراز یکی از قدیمی ترین و زیباترین بلوارهای شیراز محسوب می شود. کلینیک دامپزشکی بلوار مدرس شیراز در بلوار مدرس شیراز همه روزه و در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی به صاحبین حیوانات خانگی در این منطقه از شیراز می باشد. برای رزرو نوبت و یا کسب مشاوره رایگان از کلینیک دامپزشکی بلوار مدرس شیراز، با شماره 09175619012 تماس حاصل فرمایید.

 کلینیک دامپزشکی بلوار گلستان شیراز

بلوار گلستان شیراز حدفاصل میدان کلبه و چهارراه ادبیات و حافظیه واقع شده است ک در ادامه به میدان اطلسی و میدان گاز ختم می شود. کلینیک دامپزشکی در بلوار گلستان شیراز دارای کادری مجرب از دامپزشکان متخصص در شیراز است. در کلینیک دامپزشکی بلوار گلستان شیراز انواع جراحی سگ و گربه شامل عقیم سازی سگ ماده و عقیم سازی سگ نر و یا عمل جراحی عقیم کردن گربه نر و ماده انجام می شود.

بهترین و تخصصی ترین کلینیک های دامپزشکی در شیراز
مشاوره رایگان دامپزشکی قبل از مراجعه حضوری به بیمارستان دامپزشکی
به طور مستقیم با دکتر دامپزشک در شیراز صحبت کنید
با شماره زیر تماس بگیرید
09175619012

petlandshirazdampezshk

کلینیک دانشکده دامپزشکی شیراز باجگاه

دانشکده دامپزشکی شیراز در سال 1348 تأسیس شده که از نظر قدمت پس‌ از دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران دومین دانشکده دامپزشکی کشور است. این دانشکده در حال حاضر دارای 58 عضو هیأت علمی (17 نفر استاد، 17 نفر دانشیار، 24 نفر استادیار) است.فضای دانشکده جمعاً 105 هکتار (75 هکتار مزرعه (یونجه، ذرت و جو)، 17 هکتار جنگل و فضای سبز و 13 هکتار معابر و ساختمان) می‌باشد.این دانشکده علاوه بر پذیرش دانشجو در مقطع دکترای حرفه‌ای (عمومی) دامپزشکی و کارشناسی ارشد فیزیولو‍‍ژی دامپزشکی در 16 رشته تخصصی شامل علوم آناتومی، آناتومی و جنین شناسی مقایسه‌ای (PhD)، بافت شناسی مقایسه‌ای (PhD)، جراحی دامپزشکی، بیماری‌های درونی دامهای بزرگ، بهداشت و بیماری‌های طیور، بیماریهای داخلی دامهای کوچک، کلینیکال پاتولوژی، بهداشت و بیماریهای آبزیان، آسیب شناسی دامپزشکی، انگل شناسی دامپزشکی، بهداشت مواد غذایی، مامایی و بیماری‌های تولید مثل دام، و بیوشیمی دامپزشکی به تربیت نیروهای متخصص اهتمام دارد. این کلینیک دامپزشکی در شیراز شناخته شده است به طوری که صاحبین حیوانات خانگی از مناطق مختلف شیراز مانند: معالی آباد شیراز، قصردشت، بلوار ارم، بلوار جمهوری شیراز، شهرک گلستان، بلوار مدرس، عفیف آباد، ملاصدرا، بلوار چمران، ستارخان، میدان نمازی، فلکه گاز، میدان اطلسی، ولیعر، فرهنگ شهر و … و حتی شهر صدرا سگ و گربه خود را برای انجام امور درمانی به این بیمارستان دامپزشکی در شیراز می برند.  

 بیمارستان دامپزشکی ایران

بیمارستان دامپزشکی ایران در سال 1391 توسط جمعی از دامپزشکان راه اندازی و با حضور جمع کثیری از مسئولان استانی افتتاح گردید. هدف از تاسیس این بیمارستان ارتقا سطح علمی دامپزشکی و سلامتی جامعه است.بیمارستان ایران با دارا بودن بخش های آزمایشگاه ,تصویربرداری تشخیصی, عمومی,جراحی ,پت شاپ, داروخانه ,پانسیون و سایر بخش ها یکی از مدرن ترین بیمارستان های دامپزشکی ایران بوده و آماده خدمت گذاری به هموطنان میباشد. آدرس این بیمارستان دامپزشکی در خیابان قصردشت شیراز است.

 کلینیک دامپزشکی دکتر آران

دامپزشک این مجموعه درمانی حیوانات خانگی متخصص مامایی دامپزشکی و فارغ التحصیل دانشکده دامپزشکی شیراز می باشد. خدمات کلینیک دامپزشکی آران شامل: واکسیناسیون، صدور شناسنامه، جراحی، اورتوپدی، داخلی، سونوگرافی و رادیوژی، تولید مثل، پانسیون و پت شاپ و آدرس این کلینیک دامپزشکی در شیراز: بلوار چمران، بعد ار زیر گذر چمران به سمت دانشجو، روبروی ابیوردی می باشد.

کلینیک دامپزشکی پت لند شیراز:

کلینیک دامپزشکی پت لند شیراز یکی از کلینیک های دامپزشکی تخصصی در شهر شیراز بوده که فعالیت خود را از سال 96 آغاز کرده است. در این مرکز درمانی دامپزشکی انواع خدمات درمانی، بهداشتی و پانسیون مخصوص سگ، گربه، خرگوش، کاسکو، همستر و … انجام می شود. کلینیک دامپزشکی پت لند شیراز توسط فارغ التحصیلان دانشگاه بزرگ شیراز راه اندازی شده است و دارای کیفیت خدماتی در سطح عالی می باشد. کلینیک دامپزشکی پت لند شیراز در خیابان قدوسی غربی واقع شده و به صورت شبانه روزی فعالیت می کند.

کلینیک دامپزشکی بلوار جمهوری شیراز

بلوار جمهوری شیراز از میدان ابوالکلام در نزدیکی دروازه قرآن شروع شده و به میدان ارم و میدان دانشجو در نزدیکی میدان نمازی شیراز ختم می شود. کلینیک دامپزشکی در بلوار جمهوری شیراز تحت نظارت دامپزشکان متخصص شیرازی اداره می شود. درمان بیماری پاروا ویروس سگ در کلینیک دامپزشکی بلوار جمهوری شیراز با استفاده از داروهای قوی و موثر در درمان این بیماری خطرناک در سگ و توله سگ انجام می گیرد. اورژانس دامپزشکی شیراز در بلوار جمهوری شیراز آماده خدمت رسانی اورژانسی دامپزشکی در این منطقه از شیراز می باشد.

shiraz veterinary clinic

کلینیک دامپزشکی آریا وت شیراز

مجموعه کلینیک دامپزشکی آریا وت در سال 1387 و در جزیره زیبای کیش فعالیت خود را در زمینه حیوانات خانگی آغاز نمود و از همان سال تاسیس هدف خود را کمک به درمان و بهداشت حیوانات و ایجاد زندگی مناسب تر برای آنها قرار داد. این بیمارستان در طی فعالیت 4 ساله خود علاوه بر خدمات درمانی حیوانات خانگی ، همکاری مستمری در زمینه پیشگیری ودرمان حیوانات حیات وحش ، با اداره محیط زیست و باغ وحش جزیره کیش داشته است.  این مرکز کما اینکه یک مرکز کاملا خصوصی می باشد علاوه بر خدمات درمانی ، اهتمام ویژه ای به مسئله فرهنگ سازی ، آموزش و حمایت از حقوق حیوانات دارد.

از جمله دستاورد های علمی این بیمارستان می توان به تألیف سه جلد کتاب در زمینه بیماری دیابت ملیتوس در سگ و گربه ، فیزیولوژی و بیماریهای دستگاه تناسلی خرگوش ، اصول درمان و بیماری های خوکچه هندی و شرکت درهمایش های داخلی و خارجی متعدد اشاره کرد.

حضور کادری مجرب شامل : متخصص داخلی ، دامپزشکان باتجربه ، پرستاران دلسوز وبا توجه به امکانات تشخیصی موجود، این مرکز را به عنوان یکی از مراکز جامع تشخیصی و درمانی در جنوب کشور تبدیل کرده است و همه روزه موارد مبهم تشخیصی و اورژانس از شهرستان ها و کلینیک های مختلف به این بیمارستان ارجاع داده می شود .

bimarestandampezeshkishiraz

 مرکز تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی دامپزشکی شیراز

کلینیک تخصصی سونوگرافی و رادیوگرافی دامپزشکی شیراز تحت عنوان پویا پرتو به عنوان اولین مرکز دامپزشکی که به صورت تخصصی خدمات سونوگرافی و رادیولوژی سگ و گربه و سایر حیونات خانگی در شیراز را انجام می دهد توسط یکی از دامپزشکان شیراز که یک متخصص رادیولوژی و سونوگرافی دامپزشکی است تاسیس گردید. در این مرکز از دستگاه ها و تجهیزات کاملا تخصصی و به روز دنیا برای خدمت رسانی به حیوانات در شهر شیراز استفاده می شود. کادر این کلینیک دامپزشکی بسیار با حیوانات مهربان بوده و حیوان خانگی شما در این مرکز احساس راحتی خواهد کرد. رادیولوژی و سونوگرافی دو ابزار تشخیصی بسیار مهم و کاربردی در پزشکی و دامپزشکی هستند که به تشخیص قطعی و نهایی بیماری سگ، گربه، پرندگان زینتی و حیوانات اگزوتیک کمک بسیار زیادی می کنند یه طوری که تشخیص قطعی برخی از بیماری ها در دامپزشکی بدون به کارگیری این دو ابزار و تکنیک تقریبا غیر ممکن است. رادیولوژی اشعه X به بخشی از بدن تابانده می شود و استخوان ها و بافت نرم در عکس رادیوگرافی مشخص می شوند. در این روش علاوه بر تشخیص بیماری های مختلف (از جمله بیماری های قلبی و برخی سرطان ها) به تسریع تشخیص و افزایش دقت در برخورد با بیماری کمک شایانی می کند. همچنین از هزینه های اضافی جلوگیری می کند. با استفاده از امواج صوتی، تصاویری از بافت های نرم بدن بدست می آید. این روش در بررسی سلامت و تعیین جنسیت جنین در انواع پرندگان، ماهی ها و سایز گونه های حیوانی نیز کاربرد دارد.

radiologypoyapartoshiraz

کلینیک دامپزشکی آوا شیراز

این کلینیک دامپزشکی شیراز به صورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده خدمت رسانی به حیوانات زیبا و دوست داشتنی در شهر شیراز است و دارای بخش های مختلف می باشد که از جمله آنها می توان به بخش رادیولوژی سگ و گربه، بخش سونوگرافی دامپزشکی، آرایشگاه و حمام حیوانات خانگی، بخش پانسیون سگ و گربه و پرندگان زینتی، بخش داخلی دامپزشکی، جراحی، سرم تراپی و واکسیناسیون سگ و گربه، عقیم سازی و مامایی و تولید مثل حیونات خانگی و اورژانس و امداد دامپزشکی در شیراز اشاره کرد.

کلینیک دامپزشکی های پت شیراز

های پت یکی دیگر از کلینیک های دامپزشکی فعال در سطح شیراز به حساب می آید که در آن خدمات متنوعی برای سگ و گربه فراهم آمده است. داخلی، جراحی، مشاوره دامپزشکی، دندانپزشکی سگ و گربه، پانسیون، واکسن هاری، واکسن چندگانه، ضد انگل تراپی و ……

dampezshyavashiraz

کلینیک تخصصی دامپزشکی دنا در شیراز

کلینیک دامپزشکی دنا شیراز دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی شیراز می باشد که سال ها سابقه فعالیت در این شهر را دارد. در این مجموعه دامپزشکی اتاق عمل مجهز همراه با ابزار و وسایل جراحی دامپزشکی به روز در دنیا وجود دارد که شما می توانید با حیال راحت جراحی عقیم سازی و یا جراحی اورتوپدی و …. سگ و گربه خود را به این مرکز درمانی دامپزشکی در شیراز بسپارید. این مرکز تحت مدیریت دکتردامپزشکی که یک جراح دامپزشک بوده و دارای  گواهی نامه درجه یک از دانشگاه اوپسالا ( استکهلم )/سوئد در زمینه دندانپزشکی و جراحی فک و صورت تخصصی حیوانات می باشد اداره می شود.

درمانگاه دامپزشکی شیراز وت شیراز

درمانگاه اختصاصی حیوانات خانگی شیراز وت (سگ ، گربه ، پرندگان زینتی ، جوندگان و خزندگان و ماهی ) آماده ارایه تمامی خدمات دامپزشکی همه روزه حتی ایام تعطیل مانند: داخلی، جراحی، رادیولوژی، سونوگرافی، فیزیوتراپی، آب درمانی | انجام امور دامپزشکی در محل تنها با یک تماس | انجام کلیه امور دندانپزشکی بصورت تخصصی | پانسیون اختصاصی حیوانات | مشاوره ی تلفنی رایگان | فروشگاه لوازم حیوانات، مشاوره ی تغذیه، تربیت سگ، صدور شناسنامه، امور پاسپورت و گواهی سلامت کاشت میکروچیپ | آرایش و اصلاح حیوانات | همیشه حداقل یک دامپزشک در مرکز حضور دارد تا بهترین مشاوره را به شما ارائه دهیم.

shirazvetclinincdampezeshky

کلینیک دامپزشکی بلوار مدرس شوکا | درمانگاه دامپزشکی شوکا شیراز

دامپزشکی شوکا (بلوار مدرس شیراز) با کادری متشکل از متخصصین در زمینه حیوانات خانگی و پرندگان با تجربه خود می‌تواند بهترین خدماتی که می‌توانید تصورش را بکنید به شما و حیوان خانگی شما ارائه کند. بخش داخلی کلینیک دامپزشکی شوکا مجهز به پیشرفته ترین و به روز ترین وسایل و تجهیزات در جهت تشخیص و درمان کلیه بیماریهامیباشد. بخش جراحی کلینیک دامپزشکی شوکا آماده ارائه کلیه خدمات جراحی  به صورت کامال تخصصی و زیر نظر متخصصین جراحی می باشد.

shokavetclinicshiraz
dampezshybajgahshiraz

کلینیک دامپزشکی شبانه روزی رویال شیراز

کلینیک دامپزشکی رویال شیراز در خیابان قصردشت و خبرنگار به صورت 24 ساعته و شبانه روزی فعالیت می کند. از انجا که حادثه هیچگاه خبر نمی نکند این مرکز تمام تلاش خود را به کار گرفته که در تمام ساعات شبانه روز خدمات درمانی برای انواع حیوانات مختلف مانند سگ و گربه، خرگوش، پرندگان زینتی و حیوانات اگزوتیک را در شیراز ارائه نماید. فعالیت به صورت بیست و چهار ساعته یک مزیت بسیار بزرگ برای کلینیک دامپزشکی به حساب می آید که کلینیک دامپزشکی رویال شیراز از این مزیت برخوردار است.

کلینیک دامپزشکی سهند شیراز

کلینیک دامپزشکی سهند شیراز که اسم آن از قله و رشته کوه های آتشفشانی سهند در جنوب تبریز و استان آذربایجان شرقی وارگرفته شده است، یکی از کلینیک های دامپزشکی تخصصی شهر شیراز است که در بلوار چمران این شهر در نزدیکی میدان دانشجو یا همان فلکه علم واقع شده است. در این مرکز درمانی دامپزشکی خدمات مختلف برای انواع نژاد حیوانات مختلف به خصوص گربه ها توسط کادری مجرب انجام می شود.

فهرست