صدور شناسنامه سگ و گربه در شیراز / شناسنامه حیوانات شیراز / گرفتن شناسنامه برای سگ و گربه در شیراز

صدور شناسنامه سگ و گربه در شیراز

صدور شناسنامه سگ و گربه در شیراز / شناسنامه حیوانات شیراز / گرفتن شناسنامه برای سگ و گربه در شیراز

مرکز صدور شناسنامه معتبر و تحت نظارت دامپزشک در شیراز

صدور شناسنامه دامپزشکی برای تمام حیوانات خانگی

سگ / گربه / طوطی / خرگوش / همستر / کاسکو / خوکچه هندی و…

به منظور ثبت درخواست برای تهیه شناسنامه برای حیوانات خانگی در شیراز با شماره زیر تماس بگیرید

09179295025

می توانید با ما تماس بگیرید و با دامپزشکان ما صحبت کنید و هر سوالی که در ارتباط با شناسنامه سگ و گربه و حیوانات خانگی دارید را از آنها بپرسید

صدور شناسنامه سگ و گربه در شیراز و شناسنامه حیوانات خانگی

مراکز مختلفی در شهر شیراز وجود دارند که شناسنامه سگ و گربه و سایر حیوانات خانگی را صادر می کنند. صدور شناسنامه سگ و گربه توسط کلینیک های دامپزشکی یا مراکز معتبر و مورد تایید اداره دامپزشکی مانند کلینیک دانشکده دامپزشکی شیراز صورت می گیرد.

چرا باید برای سگ و گربه و یا حیوان خانگی خود شناسنامه از کلینیک دامپزشکی تهیه کنیم؟ چرا حیوانات باید شناسنامه داشته باشند؟ شناسنامه سگ و گربه برای چیست؟

شناسنامه یک سند رسمی است که هویت هر فرد را نشان می هد. همان طور که داشتن شناسنامه برای انسان ها ضروری است و بدو تولید نوزادان برای آنها شناسنامه تهیه می شود، حیوانات خانگی مانند سگ و گربه و خرگوش و پرنده نیز نیازمند شناسنامه هستند. شناسنامه برای سگ و گربه یک سند است که به سگ و گربه شما هویت می بخشدد. علاوه بر این اطلاعات مهمی (مانند سابقه واکسیناسیون و درمان ضد انگلی سگ و گربه) که در شناسنامه سگ و گربه و شناسنامه حیوانات خانگی ثبت می شود، سبب می شود که هر سگ و گربه ای را ملزم به داشتن شناسنامه رسمی از کلینیک دامپزشکی کند.

چه اطلاعاتی در شناسنامه سگ و گربه و سایر حیوانات خانگی ثبت می شود؟

اطلاعاتی که در شناسنامه سگ و گربه شما ثبت می شود شامل:

اسم سگ یا گربه و یا حیوان خانگی شما / نژاد سگ و گربه شما / سن سگ و گربه شما / رنگ حیوان خانگی / تاریخ تولد / شماره شناسنامه / و … علاوه بر این موارد نام و نام خانوادگی و آدرس محل سکونت صاحب حیوان نیز در شناسنامه ثبت می شود.

همچنین زمانی که شما برای انجام واکسیناسیون سگ و گربه خود به کلینیک دامپزشکی در شیراز مراجعه می کنید، بعد از تزریق واکسن های مربوطه ( واکسن هاری سگ و واکسن چندگانه سگ / واکسن سه گانه گربه و واکسن هاری گربه) برچسب موجود بر روی ویال واکسن توسط دامپزشک شاغل در کلینیک دامپزشکی در شیراز در داخل شناسنامه سگ و یا گربه شما چسبانده می شود و تاریخ واکسیناسیون و تاریخ مراجعه بعدی برای دریافت واکسن نیز توسط دامپزشک در داخل شناسنامه سگ یا گربه شما نوشته می شود.

علاوه بر برنامه و سابقه واکسیناسیون سگ و گربه، سابقه ضد انگل و تاریخ بعدی مراجعه برای دریافت درمان ضد انگل نیز در شناسنامه حیوانات خانگی ثبت می شود.

با ثبت اطلاعت واکسیناسیون و درمان ضد انگلی در شناسنامه سگ و گربه شما، زمان های لازم برای مراجعه به کلینیک دامپزشکی در شیراز برای دریافت واکسیناسیون و درمان ضد انگلی حیوانات خانگی فراموش نخواهد شد و دامپزشک شیراز با مشاهده اطلاعات ثبت شده در شناسنامه حیوان خانگی شما، سابقه واکسن و ضد انگل سگ و گربه را متوجه می شود و ادامه برنامه را طبق آن پیش می برد.

صدور شناسنامه سگ و گربه در شیراز در کجا و کدام کلینیک های دامپزشکی شیراز انجام می شود؟ برای گرفتن شناسنامه معتبر برای سگ و گربه و حیوان خانگی خود در شهر شیراز باید به کجا و کدام کلینیک دامپزشکی شیراز مراجعه کنیم؟

مکان صدور شناسنامه حیوانات در کلینیک های دامپزشکی در شهر شیراز برای صاحبان سگ و گربه در شهر شیراز قابل انجام است. با رفتن به بیمارستان یا کلینیک حیوانات خانگی در شیراز، برای دوست جدید خود تقاضای صدور شناسنامه می کنید. بقیه کار را به کلینیک یا بیمارستان دامپزشکی بسپارید.

اگر می خواهید شناسنامه سگ و گربه خود را در شهر شیراز و از کلینیک دامپزشکی تخصصی در زندیکی محل زندگی خود دریافت کنید، با ما تماس بگیرید تا ما شما را راهنمایی کنیم. ما عاشق حیوانات هستیم و همواره آماده ارایه مشاوره رایگان تلفنی به صاحبان این مخلوقات زیبا و دوست داشتنی هستیم. ما برای حیوانات به صورت شبانه روزی خدمات ارایه می دهیم.

چه موقع باید برای سگ و گربه خود شناسنامه از کلینیک دامپزشکی تهیه کنیم؟ زمان دریافت شناسنامه سگ و گربه چه موقع است؟

هر زمان که شما بخواهید می توانید برای گرفتن شناسنامه برای سگ و گربه و حیوان خانگی خود اقدام کنید. اما بهتر هست وقتی که یک سگ یا گربه کوچولو را خریداری می کنید بلافاصله و یا حتی قبل از نهایی کردن خرید، سگ و گربه خود را به یک کلینیک دامپزشکی در شیراز ببرید و پس از تایید سلامتی حیوان شما توسط دامپزشک متخصص در شهر شیراز، شناسنامه سگ و گربه خود را نیز از همان کلینیک دامپزشکی دریافت کنید و در صورت رسیدن گربه یا سگ شما به سن مناسب، برنامه اول واکسیناسیون و ضد انگل حیوان شما نیز توسط دامپزشک انجام شود و اطلاعات آنها در شناسنامه ثبت گردد.

روند صدور شناسنامه سگ و گربه در شیراز به چه صورت است؟ صدور شناسنامه سگ و گربه در شیراز چند روز زمان می برد؟

برای دریافت شناسنامه سگ و گربه در شهر شیراز اولین کاری که باید انجام دهید مراجعه به کلینیک دامپزشکی است. پس از مراجعه به دامپزشکی، دکتر دامپزشک اقدام به صدور شناسنامه معتبر برای حیوان خانگی شما می کند. شما باید اسم مناسبی برای دوست زیبای خود انتخاب کرده باشید تا در شناسنامه او ثبت شود.

اگر ساکن شهر زیبای شیراز هستید و حیوان خانگی جدیدی را خریداری کرده اید و می خواهید برای دوست کوچولو جدید خود شناسنامه از کلینیک دامپزشکی در شیراز تهیه کنید کافیست با ما تماس بگیرید تا دامپزشکان ما تمام موارد مورد نیاز برای دریافت شناسنامه سگ و گربه در شیراز و روند کار را برایتان توضیح دهند و شما را به معتبر ترین مراکز صدور شناسنامه حیوانات خانگی شیراز راهنمایی کنند.

مشاوره رایگان دامپزشکی و صحبت با دامپزشک متخصص در شیراز تنها با شماره گیری شماره زیر

09179295025

شناسنامه حیوانات خانگی شیراز
بیمارستان دامپزشکی ایران شیراز
مشاوره دامپزشکی ایران شیراز | دامپزشکی ایران | آدرس دامپزشکی در ایران | کلینیک شیراز
اورژانس سگ گربه در شیراز
اورژانس دامپزشکی شیراز / اورژانس سگ و گربه در شیراز / فوریت های دامپزشکی / اقدامات اورژانسی حیوانات
فهرست