عقیم سازی سگ ماده در شیراز عقیم کردن سگ ماده در شیراز هزینه عقیم سازی سگ ماده در شیراز

عقیم سازی سگ ماده در شیراز عقیم کردن سگ ماده در شیراز هزینه عقیم سازی سگ ماده در شیراز

هزینه عقیم سازی سگ ماده در شیراز

 عقیم سازی سگ ماده در شیراز عقیم کردن سگ ماده در شیراز هزینه عقیم سازی سگ ماده در شیراز

بهترین سن برای انجام عمل جراحی عقیم سازی در سگ ماده

 مطالعات بی خطر بودن انجام عمل جراحی عقیم سازی سگ ماده را در سگهای ماده جوان با سن هفت هفته نشان دادهاند. سگ های بدون صاحب قبل از پیدا کردن و قرار گرفتن در خانه جدید باید عقیم شوند.

مزایای انجام عمل جراحی عقیم سازی سگ ماده شامل

 کاهش تومورهای پستانی در پیری/ کاهش وقوع بیماریهای رحمی مانند پیومتر/ کاهش وقوع رفتارهای مختص دو جنس

 رفتار مختص جنسی که با احتمال زیاد با انجام عمل جراحی عقیم سازی در سگهای ماده کاهش مییابد شامل رفتار تهاجمی نسبت به سگهای ماده دیگر است که بیشترین میزان وقوع این رفتار در طیف سگ ماده دیده می شود. تومور پستانی شایعترین نوع تومور سگهای ماده است نیمی از موارد گزارش شده برخی نبودند که به شکل موضعی تا درگیری عقده های لنفاوی ناحیه ریه ها و سایر بافت ها وجود داشته اند.

 مطالعات متعددی  نشان داده اند که عقیم کردن سگ های ماده می تواند به میزان قابل توجهی وقوع تومورهای پستانی را در پیری کاهش دهد.

 وقوع تومورهای پستانی در سگهای ماده عقیم نشده هفت برابر بیشتر از سگهای ماده عقیم شده است.

 کاملاً مشخص است که پیشگیری بر درمان اولویت دارد بنابراین میتوان با عقیم کردن سگ ماده خود در سن مناسب از ابتلای آن به بیماری های مختلف به خصوص تومورهای پستانی جلوگیری کرد. یکی دیگر بیماری هایی که در سگهای عقیم نشده شایعه است  بیماریهای رحمی است که از مهمترین آنها می توان به پیومتر اشاره کرد.  با عقیم سازی سگ ماده در سن مناسب می توان از وقوع بیماری های رحمی جلوگیری  کرد.

  شایعترین عیب عقیم سازی سگ های ماده چاقی میباشد. اما این مشکل را میتوان با استفاده از رژیم غذایی مناسب و مصرف غذای مخصوص سگ های ماده عقیم شده حل کرد و به طور کامل از وقوع آن جلوگیری کرد.

شما میتوانید انواع غذای های درمانی مخصوص سگ های عقیم شده را از پت شاپ اینترنتی شیراز پت خریداری کنید.

عقیم سازی سگ ماده در شیراز آدرس کلینیم دامپزشکی در شیراز

دامپزشکان اکیدا توصیه به انجام عمل جراحی عقیم سازی سگ ماده بعد از سه ماهگی و قبل از اولین فحلی سگ ماده ای که تمایل به تولید مثل آن نیست می کنند.

اگر به دنبال کلینیک دامپزشکی قابل اعتماد برای انجام عمل جراحی عقیم سازی سگ ماده خود هستید، کافیست با ما تماس بگیرید تا ما بهترین و معتبرترین کلینیک های دامپزشکی سگ و گربه و بهترین دامپزشکان جراح حیوانات را به شما معرفی کنیم.

با عقیم کردن به موقع و اصولی سگ ماده خود در بهترین کلینیک های دامپزشکی شیراز، از ابتلای کوچولوی دلبند خود به بیماری های مختلف رحمی و تومورهای رحمی جلوگیری کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه عقیم سازی سگ ماده با ما تماس بگیرید.

هزینه عقیم سازی سگ ماده

شماره تماس برای برقراری ارتباط با دامپزشکان پت یو

09179295025

تغذیه اسب - نکات مهم در ارتباط با تغذیه اسب - دکتر اسب در شیراز
تغذیه اسب – اهمیت تغذیه اسب – دکتر دامپزشک تغذیه اسب در شیراز – دامپزشک متخصص اسب
عقیم کردن گربه ماده در شیراز
عقیم سازی گربه ماده در شیراز – عقیم کردن گربه ماده در شیراز – هزینه عقیم کردن گربه ماده در شیراز – جراح عقیم کننده گربه ماده در شیراز
فهرست