کلینیک دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان و حیوانات خانگی شیراز، تهران، مشهد، اصفهان، بوشهر، اهواز، کرمان، یزد، یاسوج

کلینیک دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان و حیوانات خانگی شیراز، تهران، مشهد، اصفهان، بوشهر، اهواز، کرمان، یزد، یاسوج

کلینیک دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان

کلینیک دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان

کلینیک دامپزشکی و دندانپزشکی حیوانات خانگی

دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان

درمان بیماری های دندانی در سگ و گربه

دندانپزشک حرفه ای سگ و گربه

اصلاح دندان ها و کوتاه کردن دندان ها در جوندگان

دندانپزشکی حیوانات و کلینیک دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان

کاملا مشخص است که سلامتی دهان و دندانها نقشی بسیار مهم در سلامت کل بدن دارد. دندان ها در انسان و حیوان بخشی مهم از بدن برای تغذیه و رشد محسوب می شوند و گرفتن و هضم اولیه غذا توسط دندان صورت می گیرد. در صورت وجود مشکل در دندان ها غذا خوردن حیوان نیز مختل شده و سبب ضعف و لاغری و ناتوانی حیوان می شود. با پیشرفت علم دامپزشکی و گستردگی خدمات درمانی و تشخیصی، امروزه دندانپزشکی حیوانات به یک  حرفه و بخش مستقل در دنیا تبدیل شده است و کلینیک دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان به صورت تخصصی در کلانشهر های ایران عزیز راه اندازی شده اند و آماده خدمت رسانی به حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه و جوندگان می باشند.

کلینیک های دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان در ایران با همکاری دانشکده ها و مراکز دندانپزشکی در کشور و توسط متخصصین دندانپزشکی حیوانات تحصیل کرده در خارج از کشور راه اندازی می گردند. در این کلینیک های دندانپزشکی انواع خدمات دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان ارائه می گردد.

در ادامه با برخی از کلینیک های دندانپزشکی حیوانات خانگی در سراسر ایران آشنا می شویم

کلینیک دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان 

پیشتازی در درمان ریشه در موارد خاص، حیوانات جوان با آناتومی دشوار( ریشه های طویل،انحنای ریشه ،کانال هایی با انتهای باز)، ساخت روکش در سگ و گربه (برای دندان‌های مختلف)، اُرتودنسی و اصلاح ناهنجاری‌های مادرزادی، جراحی‌های لثه و درمان بیماری‌های زیرمجموعه‌ی آن در سگ و گربه و… بخشی از خدمات و تجربه‌های این مرکز در سال‌های اخیر بوده است.
مرکز دندانپزشکی حیوانات (دکتر سهیل هاشمی) با خدمات نوین و به‌روز دندانپزشکی حیوانات و همکاری با متخصصان باتجربه در زمینه‌ی بی‌هوشی، خطرات ناشی از تزریق آرام‌بخش را به حداقل رسانده و زمینه را برای ارایه‌ی سرویس و خدمات به حیوانات مسن‌تر نیز فراهم کرده است.

همکاری‌های نزدیک با دانشکده‌های دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی تهران، همکاری با کالج دندانپزشکی اروپا و بخش دندانپزشکی دانشگاه دامپزشکی وین، شرکت در طرح‌های مشترک تحقیقاتی داخلی و خارجی و همچنین انجام و گزارش اولین نمونه‌ی درمان ریشه و ساخت روکش فلزی در کنگره‌ی بین‌المللی جراحی دامپزشکی در سال 1393، انتشار گزارش‌ها و مقالات مختلف با موضوع درمان‌های رایج دندانپزشکی در دنیا و… بخشی از تلاش‌های این مرکز برای ارتقای حوزه‌ی سلامت دهان و دندان حیوانات در ایران بوده است.

شما هم می‌توانید با معاینه‌ی دوره‌ای، جرم‌گیری و ترمیم‌های موردی، گرفتن مشاوره از متخصصان دندانپزشکی حیوانات و… به حیوان‌تان کمک کنید که از بیماری‌ها و آسیب‌های این حوزه در امان بماند و همیشه دندان‌هایی سالم و زیبا داشته باشد.

کلینیک دندانپزشکی سگ در شیراز / جرم گیری دندان سگ در شیراز

جراحی دندان سگ و گربه و جوندگان در کلینیک دندانپزشکی

جراحی های ریشه دندان در بیماری های ریشه دندان،جراحی دندان های نا بجا و شکستگی دندان هایی که امکان روکش و ترمیم ندارند نیز از جمله جراحی های این مرکز می باشد.

جرم گیری دندان سگ و گربه و پاکسازی دندان حیوانات خانگی

جرم گیری و پاکسازی دندان ها از باقیمانده مواد غذایی و میکروب های موجود در اجرام دندانی از جمله روش های موثر در درمانی بیماری های لثه می باشد.

درمان و اصلاح ناهنجاری های مادرزادی دندان ها در سگ و گربه

مشکلات مادرزادی در ناحیه فک و صورت یکی از مشکلات جدی در حیوانات خانگی می باشد که در صورت تشحیص زود هنگام قابل درمان می باشند.

عصب کشی دندان های حیوانات خانگی

درمان ریشه، اندو در اصطلاح رایج عصب کشی از روش های درمانی جهت کنترل درد و کنترل نفوذ باکتری های موجود در درهان به داخل کانال و نفوذ آنها به داخل استخوان می باشد.

درمان و ترمیم کردن پوسیدگی های دندانی و شکستگی های دندان

ترمیم و درمان شکستگی ها و پوسیدگی های دندان سگ و گربه ازجمله خدمات رایج دندانپزشکی حیوانات می باشد.کشیدن دندان اولین گزینه درمان شکستگی ها نمی باشد.

کلینیک دندانپزشکی جوندگان / دندانپزشکی خرگوش، همستر، خوکچه هندی و …

دندانهای خرگوش ها در تمامی طول عمر رشد می کنند.( در حدود یک سانتیمتر در ماه).در صورت عدم سایش کافی ، دندان های فک بالا و پائین به یکد یگر فشار آورده و در نتیجه دندان ها در فک فرومی روند . این عارضه را طویل شدن ریشه می نامند. مشکلات دندانی یکی از مهمترین و شایع ترین بیماریهای خرگوش بوده ودر صورت عدم درمان منجر به مرگ بیمار میگردد.

در این مرکز خدمات تخصصی دندانپزشکی جوندگان نظیر کوتاه کردن دندان ها با دستگاه پیزو و توربین ،درمان رشد بیش از حد ریشه (روت الانگیشن)،سوهان زدن دندان های جوندگان، کشیدن دندان بدون جراحی ،درمان آبسه های ایجاد شده در دهان،جراحی های تخصصی و پیشرفته فک و صورت ارائه می شود .

جرم گیری دندان سگ و گربه در کلینیک دامپزشکی شیراز

برای کسب مشاوره رایگان دامپزشکی در ارتباط با دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان و بیماری های دندانی حیوانات و خدمات جرم گیری دندان سگ و گربه

آگاهی از هزینه و قیمت جرم گیری دندان سگ و گربه

روش جرم گیری دندان سگ و گربه

کشیدن دندان و عصب کشی دندان حیوانات

 با شماره زیر تماس بگیرید

09179295025

شما عزیزان که در حال حاضر در حال مطالعه این صفحه از سایت مشاوره دامپزشکی پت یو هستید، می توانید قبل از مراجعه حضوری به کلینیک دندانپزشکی سگ و گربه و جوندگان، با ما تماس بگیرید و با متخصصین پت یو صحبت کنید. دامپزشکان پت یو عاشقانه برای حیوانات وقت می گذارند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در ارتباط با دندانپزشکی حیوانات و جرم گیری دندان سگ و گربه و هزینه های دندانپزشکی سگ وگربه و آدرس کلینیک های دامپزشکی تخصصی دندانپزشکی حیوانات خانگی، با شماره 09179295025 تماس بگیرید و سوالات خود را از متخصصین پت یو بپرسید.

کلینیک دامپزشکی شیراز به صورت شبانه روزی آمادگی خدمت رسانی به حیوانات خانگی را دارد. اورژانس دامپزشکی شیراز نیز آماده امداد رسانی به حیوانات دچار حادثه می باشد.

کلینیک دندان پزشکی سگ و گربه شیراز و جرم گیری دندان سگ و گربه
داروخانه دامپزشکی شیراز - لیست داروخانه های دامپزشکی در شیراز - آدرس و شماره تماس داروخانه های دامپزشکی در شیراز - بهترین داروخانه دامپزشکی در شیراز
داروخانه دامپزشکی شیراز – لیست داروخانه های دامپزشکی در شیراز – آدرس و شماره تماس داروخانه های دامپزشکی در شیراز – بهترین داروخانه دامپزشکی در شیراز
بیمارستان دامپزشکی ایران شیراز
بیمارستان دامپزشکی ایران شیراز / کلینیک دامپزشکی ایران/ معرفی و آدرس بیمارستان دامپزشکی ایران
فهرست